Vytváříme online
software na míru

Informační systémy, e-shopy, webové a mobilní aplikace.
A vše ostatní z digitálního prostředí.

Návrh

Od seznamu požadavků přes prototyp a grafiku až po podrobnou technickou analýzu. Ve všech fázích návrhového procesu dbáme na čistotu, přehlednost a funkčnost.

Vývoj

Krok za krokem a v úzké spolupráci s vámi. Tímto způsobem zajistíme, že nakonec dostanete přesně to, co potřebujete.

Údržba

Víme, že od začátku myslíte na budoucnost. My také. Staráme se o software, dohlížíme na jeho provoz, udržujeme jej v aktuálním stavu a dále jej rozvíjíme.

Kdo jsme?

Zkušení a sehraní vývojáři

Zkušenosti

Stavíme tým pouze z kvalitních lidí, kteří mají něco za sebou a nejsou izolovaní ve své vývojářské roli.

Business

Sami podnikáme a víme, že novým online řešením plníte své podnikatelské nebo prezentační cíle. Bavíme se s Vámi jak v rovině zadání, tak z pohledu návratnosti investice, kterou pro Vás vývoj znamená.

Partnerství

Vy a my tvoříme jeden tým, který pracuje na společném projektu. Cílem obou stran je kvalitní a funkční software. Váš problém bereme za svůj, intenzivně komunikujeme a společně řešíme vše, co nás po cestě potká.

Jak pracujeme?

Agilní vývoj v Laravelu

Pružnost

Máme rádi rychlé a časté změny, které jsou pro vývoj softwaru obvyklé. Vítáme těsné spojení businessu a vývoje. Pracujeme agilně s co možná nejštíhlejším, ale zároveň jasným projektovým řízením.

Technologie

Většinu našich projektů tvoříme v PHP frameworku Laravel. Poskytuje výbornou robustnost, bezpečnost a rozsáhlý ekosystém doplňků a nástrojů. Pro mobilní aplikace máme nejraději multiplatformní Flutter.

Proces

Standardně píšeme automatické testy a ručíme za kvalitu a udržitelnost. Analyzujeme data z provozu a optimalizujeme aplikace po spuštění. Neschováváme se před Vámi ani Vašimi zákazníky, na Slacku nás máte vždy po ruce!

Mnoho skvělých projektů, nové vztahy
a spolupráce, které trvají až dodnes!

Máme za sebou desítky úspěšných projektů, především pro střední a velké firmy v České republice i v zahraničí. Na těchto zkušenostech stavíme Rockero – tým, který se postará o vaše online projekty od začátku do konce.