Řešení

Vývoj modelů umělé inteligence (AI)

Téměř každý software může těžit ze správného použití umělé inteligence. Může vám usnadnit každodenní rutinu, ale také podpořit rozhodování v kritických situacích.

Co pro vás uděláme

Analyzujeme možnosti integrace umělé inteligence do stávajícího nebo nově vznikajícího produktu a ve formě rozvahy sestavíme analýzu ekonomických přínosů ve vzahu k nutným nákladům, která vám pomůže rozhodnout se, zda integrovat, či nikoli. A nakonec vše také implementujeme.

Jak to uděláme?

Porozumíme klíčovým ukazatelům výkonnosti vašeho produktu, ať už jde o rychlost zákaznické cesty, upselling, snadnost použití nebo cokoli jiného.

Navrhneme způsoby, jak zvýšit klíčové ukazatele vhodnou integrací nástrojů umělé inteligence. Celé řešení shrneme do podoby obchodního případu, který vám pomůže snadno určit návratnost investice.

Celé řešení implementujeme jako nový digitální produkt nebo jej integrujeme do vašeho stávajícího řešení a postaráme se o provoz a údržbu.

1. Zjistíme možnosti

Analyzujeme výhody nasazení umělé inteligence specificky pro vás.

2. Promluvíme si v číslech

Sestavíme obchodní analýzu s náklady na investici do nasazení AI a její očekávanou návratností.

3. Vývoj a údržba

Celé řešení implementujeme a postaráme se o jeho provoz, abyste na něj mohli zapomenout.

Technologie, které máme nejraději

Naši partneři nám důvěřují
a my důvěřujeme jim

Inventurní systém

Systém umožňuje zaměstnat více než stovku brigádníků, kteří během několika hodin spočítají statisíce výrobků v největších řetězcích rychloobrátkového zboží.

Bohaté portfolio online aplikací

Veřejné i interní aplikace pro jednu z největších českých zdravotních pojišťoven. Vytváříme je s radostí již několik let.

Se společností Rockero jsme zahájili spolupráci na výrobě nového webu www.vozp.cz.

Na naší spolupráci oceňujeme proaktivní a flexibilní přístup, férové a přátelské jednání a ochotu vyřešit jakýkoliv problém. Prostě jsme si sedli.

O naší spokojenosti svědčí zadání dalších zakázek webových a mobilních aplikací.

David Pravdík, VoZP ČR

Spoločnosť Rockero pre nas vyvíja na mieru inventúrny software, ktorý umožní firmám rýchlo a lahko realizovať a vyhodnotiť inventúru svojich zásob a majetku.

Na spolupráci oceňujeme systematický prístup, dodržiavanie časového plánu implementácie a nonstop podporu projektu.

Marek Petráni, Leite Group

Řeči stranou! Jak
je spokojen náš partner?

Pojďme najít řešení
přesně pro vás.