Trh → produkt →
prototyp → vývoj

Programovat je jednoduché. Nejtěžší je poznat svůj trh, najít své zákazníky a pak pro ně vytvořit službu přesně takovou, jakou potřebují. Digitální produkty vytváříme od prvotního nápadu až po finální reporting zisku.

Průzkum trhu a uživatelský výzkum

Shromáždíme informace o vašem trhu a provedeme vás hledáním konkurenčních výhod, definováním cílové skupiny a analýzou chování zákazníků.

Validace obchodního záměru

Ověřování úspěšnosti obchodního záměru metodou pokusů a omylů je běžné, ale také velmi nákladné. Postaráme se o zmírnění rizik a najdeme nejlevnější možný způsob, jak získat reálná data dřív, než se vůbec vývojáři pustí do díla.

Data-driven UX/UI design

Známe zákazníka a jeho chování a na základě toho navrhneme rozhraní, které jasně vysvětlí a prodá váš záměr a navíc poskytne uživatelsky přívětivý zážitek. Vždy zohledňujeme akvizici i retenci a vše od začátku měříme a vyhodnocujeme.

Prototypování a testování

Jeden nápad, ale mnoho různých přístupů k řešení. Která cesta je nejlepší? Vytvoříme jeden nebo více prototypů, otestujeme je a na základě údajů o chování reálných zákazníků porovnáme mezi sebou. Jednoduše si díky datům posvítíme na cestu.

Vývoj software a konzultace

Ať už se jedná o mobilní aplikaci, webovou aplikaci, ERP nebo aplikaci pro Windows, naši zkušení vývojáři ji vytvoří přesně podle vašich obchodních cílů. A vždy ve špičkové kvalitě tak, aby se na ní dalo dlouhé roky dále stavět.

Vývoj modelů umělé inteligence (AI)

U existujících nebo nových softwarových řešení analyzujeme možnosti začlenění nástrojů umělé inteligence a následně je implementujeme. Rozpoznávání, generování, predikce, chatboti a mnoho dalšího.

Naši partneři nám důvěřují
a my důvěřujeme jim

Inventurní systém

Systém umožňuje zaměstnat více než stovku brigádníků, kteří během několika hodin spočítají statisíce výrobků v největších řetězcích rychloobrátkového zboží.

Bohaté portfolio online aplikací

Veřejné i interní aplikace pro jednu z největších českých zdravotních pojišťoven. Vytváříme je s radostí již několik let.

Se společností Rockero jsme zahájili spolupráci na výrobě nového webu www.vozp.cz.

Na naší spolupráci oceňujeme proaktivní a flexibilní přístup, férové a přátelské jednání a ochotu vyřešit jakýkoliv problém. Prostě jsme si sedli.

O naší spokojenosti svědčí zadání dalších zakázek webových a mobilních aplikací.

David Pravdík, VoZP ČR

Spoločnosť Rockero pre nas vyvíja na mieru inventúrny software, ktorý umožní firmám rýchlo a lahko realizovať a vyhodnotiť inventúru svojich zásob a majetku.

Na spolupráci oceňujeme systematický prístup, dodržiavanie časového plánu implementácie a nonstop podporu projektu.

Marek Petráni, Leite Group

Řeči stranou! Jak
je spokojen náš partner?

Pojďme najít řešení
přesně pro vás.