Řešení

Data-driven UX/UI design

Produkty nevytváříte pro sebe, ale pro uživatele. Pojďme se opřít o data a stavět na informovaných rozhodnutích s reálnými argumenty.

Co pro vás uděláme

Provedeme vás celým procesem od nastavení uživatelského výzkumu, přes jeho provedení a vyhodnocení, až po vytvoření prototypů vhodných pro iterativní zapracovávání zpětné vazby.

Jak to uděláme?

Náš proces začíná rozsáhlým průzkumem uživatelů, který se zabývá jejich demografickými údaji, chováním a preferencemi. Prostřednictvím průzkumů, rozhovorů a analýz získáváme neocenitelné poznatky, které jsou podkladem pro návrhovou strategii a zajišťují její dokonalý soulad s potřebami a očekáváními cílového publika.

Na základě těchto dat vytváříme prototypy UX/UI, které procházejí důkladným testováním, což nám umožňuje ověřovat rozhodnutí o návrhu a iterovat směrem k nejefektivnějším řešením. A to celé na základě zpětné vazby od skutečných uživatelů.

Po implementaci naše odhodlání k tvorbě data-driven návrhů nepolevuje. Průběžně sledujeme interakce uživatelů a využíváme analytické nástroje ke sledování ukazatelů, jako je míra konverze, prokliků a opakující se vzorce v rámci uživatelských cest. Tato průběžná analýza nám umožňuje identifikovat oblasti, které je nutno zlepšit, a iterativně zdokonalovat UX/UI pro zajištění trvalé spokojenosti uživatelů a obchodního úspěchu.

1. Průzkum a analýza uživatelů

Prostřednictvím průzkumů, rozhovorů a analýz získáváme neocenitelné poznatky, které jsou podkladem pro návrhovou strategii.

2. Iterativní tvorba prototypu

Na základě získaných dat se pouštíme do prototypování a vytváříme UX/UI, která vynikají použitelností, přístupností a vzbuzením zájmu uživatele.

3. Reporting a optimalizace

Nedílnou součástí procesu návrhu je měření, vyhodnocování a průběžné ladění.

Technologie, které máme nejraději

Naši partneři nám důvěřují
a my důvěřujeme jim

Inventurní systém

Systém umožňuje zaměstnat více než stovku brigádníků, kteří během několika hodin spočítají statisíce výrobků v největších řetězcích rychloobrátkového zboží.

Bohaté portfolio online aplikací

Veřejné i interní aplikace pro jednu z největších českých zdravotních pojišťoven. Vytváříme je s radostí již několik let.

Se společností Rockero jsme zahájili spolupráci na výrobě nového webu www.vozp.cz.

Na naší spolupráci oceňujeme proaktivní a flexibilní přístup, férové a přátelské jednání a ochotu vyřešit jakýkoliv problém. Prostě jsme si sedli.

O naší spokojenosti svědčí zadání dalších zakázek webových a mobilních aplikací.

David Pravdík, VoZP ČR

Spoločnosť Rockero pre nas vyvíja na mieru inventúrny software, ktorý umožní firmám rýchlo a lahko realizovať a vyhodnotiť inventúru svojich zásob a majetku.

Na spolupráci oceňujeme systematický prístup, dodržiavanie časového plánu implementácie a nonstop podporu projektu.

Marek Petráni, Leite Group

Řeči stranou! Jak
je spokojen náš partner?

Pojďme najít řešení
přesně pro vás.