Řešení

Prototypování a testování

Dostaňme náš produkt k lidem a získejme cennou zpětnou vazbu, kterou můžeme zapracovat. A pak znovu. A znovu. A znovu…

Co pro vás uděláme

Pomůžeme vám ověřit vaše předpoklady na základě zpětné vazby od skutečných uživatelů, jejich potřeb a možností. A pokud to napoprvé nevyjde, nastavíme nové hypotézy, prototyp přepracujeme a znovu ověříme nebo rovnou otestujeme několik variant najednou.

Jak to uděláme?

Připravíme jeden nebo několik prototypů pro testování a pomocí rozhovorů, focus groups nebo technik stínování získáme zpětnou vazbu od uživatelů.

Na základě zpětné vazby ověříme nebo vyvrátíme předpoklady a upravíme prototyp nebo vytvoříme zcela nový tak, aby byl připraven pro další kolo testování. Díky včasnému testování odhalíme problémy dříve, než utratíme jedinou korunu rozpočtu za vývoj.

Z nejlépe fungujícího prototypu odvodíme verzi, kterou začneme implementovat. Ani tehdy se ale nezavřeme u počítačů. Jsme stále v kontaktu s vámi i vašimi uživateli a neustále vyhodnocujeme správnost zvolené cesty.

1. Příprava prototypů

Na základě údajů z výzkumu nebo vlastních předpokladů sestavíme jeden nebo více prototypů.

2. Získávání zpětné vazby

Prototypy testujeme na skutečných uživatelích, kteří nám poskytují zpětnou vazbu ještě před napsáním prvního řádku kódu.

3. Vývoj s průběžnou validací

Během implmentace stále průběžně ověřujeme, zda je zvolený směr správný.

Technologie, které máme nejraději

Naši partneři nám důvěřují
a my důvěřujeme jim

Inventurní systém

Systém umožňuje zaměstnat více než stovku brigádníků, kteří během několika hodin spočítají statisíce výrobků v největších řetězcích rychloobrátkového zboží.

Bohaté portfolio online aplikací

Veřejné i interní aplikace pro jednu z největších českých zdravotních pojišťoven. Vytváříme je s radostí již několik let.

Se společností Rockero jsme zahájili spolupráci na výrobě nového webu www.vozp.cz.

Na naší spolupráci oceňujeme proaktivní a flexibilní přístup, férové a přátelské jednání a ochotu vyřešit jakýkoliv problém. Prostě jsme si sedli.

O naší spokojenosti svědčí zadání dalších zakázek webových a mobilních aplikací.

David Pravdík, VoZP ČR

Spoločnosť Rockero pre nas vyvíja na mieru inventúrny software, ktorý umožní firmám rýchlo a lahko realizovať a vyhodnotiť inventúru svojich zásob a majetku.

Na spolupráci oceňujeme systematický prístup, dodržiavanie časového plánu implementácie a nonstop podporu projektu.

Marek Petráni, Leite Group

Řeči stranou! Jak
je spokojen náš partner?

Pojďme najít řešení
přesně pro vás.