Řešení

Validace obchodního
záměru

Můžete něco programovat, ztroskotat a přijít o spoustu peněz. To se stává. Raději postupujte krok za krokem s rozvahou a nechte se vést daty, která vám pomohou určit, zda má podnik šanci na úspěch, či nikoli.

Co pro vás uděláme

Projdeme s vámi obchodní případ od myšlenkových postupů a hypotéz, přes ověření skutečné situace na trhu a zájmu zákazníků, až po specifikaci řešení pro implementaci včetně kvalifikovaného odhadu nákladů.

Jak to uděláme?

Porozumíme vašemu podnikání a klíčovým hypotézám, na kterých stavíte. A budeme se hodně ptát. Jaký problém vaše podnikání řeší? Na jaké zákazníky se zaměřujete a jak jste si ověřili, že problém skutečně existuje a vaše řešení je to pravé?

V případě potřeby provedeme průzkum trhu nebo uživatelský výzkum a získáme zpětnou vazbu ještě před napsáním prvního řádku kódu.

Společně definujeme MVP (minimum viable product), na jehož základě vám poskytneme odhad nákladů a postavíme prototyp, který následně otestujeme na zákaznících. Prototypů bude pravděpodobně několik a na základě zpětné vazby je budeme ladit.

1. Navážeme blízký vztah

Vnímáme vaše podnikání natolik, že jsme vašimi skutečnými partnery. Podnikáme s vámi.

2. Ověříme problém a jeho řešení

Získáme data z trhu a od potenciálních uživatelů.

3. Vytvoříme prototypy a testujeme

Z mnoha různých cest zvolíme tu pravou, která bude fungovat nejlépe.

Technologie, které máme nejraději

Naši partneři nám důvěřují
a my důvěřujeme jim

Inventurní systém

Systém umožňuje zaměstnat více než stovku brigádníků, kteří během několika hodin spočítají statisíce výrobků v největších řetězcích rychloobrátkového zboží.

Bohaté portfolio online aplikací

Veřejné i interní aplikace pro jednu z největších českých zdravotních pojišťoven. Vytváříme je s radostí již několik let.

Se společností Rockero jsme zahájili spolupráci na výrobě nového webu www.vozp.cz.

Na naší spolupráci oceňujeme proaktivní a flexibilní přístup, férové a přátelské jednání a ochotu vyřešit jakýkoliv problém. Prostě jsme si sedli.

O naší spokojenosti svědčí zadání dalších zakázek webových a mobilních aplikací.

David Pravdík, VoZP ČR

Spoločnosť Rockero pre nas vyvíja na mieru inventúrny software, ktorý umožní firmám rýchlo a lahko realizovať a vyhodnotiť inventúru svojich zásob a majetku.

Na spolupráci oceňujeme systematický prístup, dodržiavanie časového plánu implementácie a nonstop podporu projektu.

Marek Petráni, Leite Group

Řeči stranou! Jak
je spokojen náš partner?

Pojďme najít řešení
přesně pro vás.