Řešení

Vývoj software
a konzultace

Mobilní a webové aplikace, informační systémy, desktopové aplikace a další. Vyvíjíme v maximální možné kvalitě, aby bylo možné produkt dlouhodobě rozvíjet a rozšiřovat.

Co pro vás uděláme

Provedeme obchodní i technickou analýzu a sepíšeme podrobnou specifikaci, vyvineme MVP a zajistíme provoz a další vývoj. Naše standardy kvality jsou veřejné a veškerý kód automaticky převádíme do vašeho vlastnictví.

Jak to uděláme?

Spolupráci začínáme úvodním workshopem, na kterém definujeme rozsah práce, co se od koho očekává a jak přesně práci budeme provádět.

V režimu Time and Material nebo Fixed-time Fixed-price naprogramujeme finální produkt a převezmeme odpovědnost za jeho provoz formou SLA smlouvy.

Neustále produkt monitorujeme a ladíme jak po technické, tak po obchodní stránce. Data si nenecháváme pro sebe, ale reportujeme směrem k vám a hledáme další cesty, jak výsledný produkt rozvíjet.

1. Analýza a zadání

Ujistíme se, že programujeme jen to, co je skutečně nezbytné.

2. Vývoj

Implementujeme software v široce rozšířených, stabilních technologiích a v prvotřídní kvalitě.

3. Údržba a rozvoj

Převezmeme odpovědnost za provoz vaší aplikace a zajistíme její další rozvoj.

Technologie, které máme nejraději

Naši partneři nám důvěřují
a my důvěřujeme jim

Inventurní systém

Systém umožňuje zaměstnat více než stovku brigádníků, kteří během několika hodin spočítají statisíce výrobků v největších řetězcích rychloobrátkového zboží.

Bohaté portfolio online aplikací

Veřejné i interní aplikace pro jednu z největších českých zdravotních pojišťoven. Vytváříme je s radostí již několik let.

Se společností Rockero jsme zahájili spolupráci na výrobě nového webu www.vozp.cz.

Na naší spolupráci oceňujeme proaktivní a flexibilní přístup, férové a přátelské jednání a ochotu vyřešit jakýkoliv problém. Prostě jsme si sedli.

O naší spokojenosti svědčí zadání dalších zakázek webových a mobilních aplikací.

David Pravdík, VoZP ČR

Spoločnosť Rockero pre nas vyvíja na mieru inventúrny software, ktorý umožní firmám rýchlo a lahko realizovať a vyhodnotiť inventúru svojich zásob a majetku.

Na spolupráci oceňujeme systematický prístup, dodržiavanie časového plánu implementácie a nonstop podporu projektu.

Marek Petráni, Leite Group

Řeči stranou! Jak
je spokojen náš partner?

Pojďme najít řešení
přesně pro vás.